Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Barış Büke

“Doç. Dr. Barış Büke” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Barış Büke”

21.04.1980 Urla doğumluyum. İlkokulu, Salihli Altıordu ilkokulnda, ortaokul ve lisenin büyük kısmını İzmir 60.Yıl Anadolu Lisesi’nde okuyup, Urla Lisesi’nden mezun oldum.
1998 yılında Hacettepe Ünv. Tıp fakültesini kazandım ve dönemin cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL tarafından başarı plaketiyle ödüllendirildim.
2004 yılı hazirannda Hacettepe Ünv.Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2005-2010 yılları arasında Dr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Arş Hastanesi’nden kadın doğum uzmanlığı ünvanımı aldım.
2010-2012 arasında Tokat/TURHAL’da kadın doğum uzmanı olarak mecburi hizmetimi yaptım. Bu esnada ÖSYM tarafından açılan kadın doğum yandal uzmanlık sınavını kazanarak, Ege Ünv. Tıp Fakültesi ‘nde Perinatoloji İhtisasıma başladım. 2015 yılında yandal uzmanlığımı aldıktan sonra Perinatoloji uzmanlığı mecburi hizmeti nedeniyle Kayseri Eğt. ve Arş.Hastanesi’ne atandım. 10.02.2017 tarihinde mecburi hizmetimi tamamlayıp devlet hizmetinden istifamı verdim. 16.07.2019 tarihinden itibaren kendi kliniğim olan BB clinic’ de aktif olacağım.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Perinatoloji

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Barış Büke” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o