Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Gökhan Boyraz

“Doç. Dr. Gökhan Boyraz” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Gökhan Boyraz”

2008 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden DÖNEM 2.si olarak mezun oldu ve Tıp Doktoru ünvanı aldı.
2008-2013 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.
2013 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları arasında yapılan yan dal sınavında TÜRKİYE 1.si oldu ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi ihtisasına başlayarak 2017 yılında Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı ünvanı aldı.
Yan dal ihtisası sırasında Almanya’da Kliniken Essen-Mitte Jinekolojik Onkoloji Bölümünde over kanseri tedavisinde sitoredüktif cerrahi ve jinekolojik kanserlerde laparoskopi konularında eğitim aldı.
Avusturya Graz Üniversitesi Anatomi Kürsüsünde, taze kadavrada karın anatomisi ve pelvik anatomi eğitimi aldı. Tüm jinekolojik kanser ameliyatlarını, alanında Avrupanın önde gelen hocaları ile birlikte kadavra üzerinde uyguladı.
Almanya Hamburg’da, ESSO (European Society of Surgical Oncology) tarafından düzenlenen Peritoneal Yüzey Malignitelerinde Sitoredüktif Cerrahi ve HİPEC (Hyperthermic Intraperitoneal Chemotherapy) kursuna katılarak, sıcak kemoterapi konusunda Dr.Paul H.Sugarbaker’dan eğitim aldı ve HİPEC sertifikası aldı. (Sertifika)
Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği (ESGO) tarafından verilen European Gynaecological Oncologist diplomasına ve Avrupa Akreditasyonuna sahiptir. (Diploma).
Yüzlerce jinekolojik kanser ameliyatı yaptığını, patoloji raporları ve ameliyat raporları ve ile birlikte Avrupa Jinekolojik Kanser Derneğine bildirdi.
Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Başkanlığı tarafından oluşturulan Ankara Obstetrik (Gebelik sırasında olan) Kanamaya Acil Müdahale Timinde görev aldı.
Bu kapsamda yapılan Acil Obstetrik Kanamaya Müdahalede İleri Cerrahi eğitimlerinde eğitmen olarak görev aldı.
Özellikle miyom ameliyatları, rahim koruyucu miyom ameliyatı ve kapalı miyom cerrahisi üzerinde spesifik olarak çalışmaktadır.
2019 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında DOÇENT ünvanı aldı.
2017-2019 yıllarında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanı olarak devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladı.
Alanında yayımlanmış çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, kitap bölümleri ve sunumları mevcuttur.
Rahim ağzı kanseri laparoskopik cerrahisinde tanımlamış olduğu yeni teknik, jinekolojik laparoskopi dergisinde yayınlandı.
Evli ve iki çocuk babasıdır.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Gökhan Boyraz” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o