Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Mehmet Bayrak

“Doç. Dr. Mehmet Bayrak” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Mehmet Bayrak”

Doç. Dr. Mehmet Bayrak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları E.A.H de uzmanlık ihtisasına başlamış ve 2010 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur. Daha sonra 2011-2016 yıllarında İstanbul Göztepe E.A.H de Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak hizmet vermiştir. Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması nedeniyle birçok ürojinekolojik operasyon, laparoskopik operasyon ve riskli gebelik takibi – doğumu gerçekleştirmiş ve birçok kadın doğum asistanının yetişmesinde katkı sağlamıştır.
2016-2019 yıllarında Bursa Uludağ Üniversitesinde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi üst ihtisası eğitimini tamamlayıp, daha sonra 2019 Aralık-2022 Mayıs dönemin de Bursa Şehir Hastanesinde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi yandal uzmanı olarak yüzlerce başarılı kanser ameliyatı gerçekleştirmiştir. Sayılı üst düzey merkezlerde uygulanabilen pelvik egzenterasyon ameliyatlarını Bursa Şehir Hastanesinde uygulamış ve Jinekolojik kanserlerde sentinel lenf nodu uygulamalarını ilk kez Bursa’da uygulamıştır.
Komplike, zor vakaların kapalı (Laparoskopik) yöntemle ameliyat edilmesi konusunda ileri düzey laparoskopik cerrahi birikimi ve deneyimi vardır.
Her zaman kanıta dayalı, güncel bilimsel verilere uygun tedavileri hastalarına sunmuştur.
2022 Mayıs ayından itibaren, Etik ilkelerden ödün vermeden Bursa Özel Jimer Hastanesinde çalışmaya devam etmektedir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Mehmet Bayrak” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o