Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Uzm. Dr. Meryem Eken

“Uzm. Dr. Meryem Eken” Adresi

Doktor Hakkında “Uzm. Dr. Meryem Eken”

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken, Hisar Intercontinental Hastanesinde hizmet vermektedir.
Almış Olduğu Sertifikalar;
1. Üremeye Yardımcı Tedavi Klinik Uygulamaları Eğitim Sertifikası, 04/02/2014 tarihli ve 28903 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği çerçevesinde çıkarılan 17.11.2015 tarihli ve 28 nolu Üremeye Yardımcı Tedavi (ÜYTE) Klinik Uygulamaları Sertifikalı Eğitim Programı kapsamında .2017 tarihleri arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ÜYTE Eğitim Merkezinde katıldığı teorik ve uygulamalı eğitimi başarı ile tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır., Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ÜYTE Eğitim Merkezi, Sertifika, .2017 (Ulusal)
2. Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası, İstanbul Medipol Üniversitesi Hayvan Deneyleri Yerel Etik Kurulu tarafından düzenlenen 80 saatlik 3. Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitim Kursu, İstanbul Medipol Üniversitesi, Sertifika, .2014 (Ulusal)
3. Laparoskopik Cerrahi Kursu, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Eğitimi, Üreme Sağlığını Koruma Derneği, Sertifika, .2014 (Ulusal)
4. Writing great papers in international journals An introduction for researchers, Writing great papers in international journals An introduction for researchers, İstanbul, Sertifika, .20145. Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası, Yenidoğan ölümlerinin azaltılması çalışmaları kapsamında Yenidoğan Resüsitasyon Eğitimi, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel, Sertifika, .2012 (Ulusal)

Kurslar;

-İnfertil Hastanın Yönetim Kursu, 6. Acıbadem Kadın Doğum Günleri İnfertil Hastanın Yönetim Kursu, Wyndham Grand Levent Otel, Kurs, .2018 (Ulusal)
-Taze Kadavrada İleri Obstetrik Cerrahi Kursu, Peripartum Kanamaların ve Morbiditenin Yönetimi, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kurs, .2017 (Ulusal)
-PKOS DA GÜNCEL DURUM SEMPOZYUMU KURSU, PKOS DA GÜNCEL TEDAVİLER, Wyndham Grand İzmir Özdilek, Kurs, .2016 (Ulusal)
-Ürojinekolojik Anatomi ve Operasyonlar Kadavra Kursu, 8 saatlik pelvik tabanın cerrahi anatomisi teorik eğitimi8 saatlik kadavra başı eğitim, kadavra disseksiyonu, ürojinekolojik operasyonlar ve sistoskopi uygulamaları 25 adet ürojinekolojik ameliyatta cerrahi uygulama ve assistans, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kurs, .2016 (Ulusal)
-Jinekolojik Mikrocerrahi Kursu, Jinekolojik Mikrocerrahi Uygulamaları, Üreme Tıbbı Derneği, Kurs, .2014 (Ulusal)
-Jinekolojide Laparoskopi Kursu, Jinekoloij Operasyonlarda Laparoskopi Eğitimi, Yeditepe Üniversite Hastanesi, Kurs, .2014 (Ulusal)
-IAN DONALD ADVANCED ULTRASOUND COURSE, Obstetride İleri Ultrason Teknikleri Kursu, Bahçeşehir Üniversitesi, Kurs, .2013 (Ulusal)

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Uzm. Dr. Meryem Eken” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o