Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Müberra Namlı Kalem

“Doç. Dr. Müberra Namlı Kalem” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Müberra Namlı Kalem”

Doçent Doktor Müberra Namlı Kalem

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1993 senesinde mezunu olan Dr Müberra Namlı Kalem, 2000 senesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini ve 2009 senesinde Tüp Bebek Eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

Doktorumuzun 20 senelik kadın doğum ve 11 senelik tüp bebek uzmanlığı sürecinde 10binden fazla doğum ve 5binden fazla ameliyat yaptığı kayıt altındadır. Çok sayıda yurtdışı ve yurtiçi bilimsel yazıları ve bilimsel toplantı katılımları mevcuttur.
Acıbadem Üniversitesi Atakent hastanesi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Ünitelerinde görev yapmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak tıp fakültesi öğrencilerine ders vermektedir. Halen İstinye Üniversitesi Liv Hastanesinde Kadın Doğum ve Tüp Bebek Ünitelerinde görevine devam etmektedir

Özel ilgi alanları infertilite araştırılması ve tedavisi(tüp bebek, aşılama), aynı zamanda açık ve kapalı tüm jinekolojik operasyonlar olmakla beraber gebelik takibi ve doğum konusunda da 20 yıllık tecrübeye sahiptir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Müberra Namlı Kalem” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o