Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Ulaş Solmaz

“Doç. Dr. Ulaş Solmaz” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Ulaş Solmaz”

1995 yılında Elazığ Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 2002 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek Tıp Doktoru ünvanını aldım. 2002-2007 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2007-2009 yılları arasında Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde devlet hizmet yükümlülüğü’mü bitirdikten sonra, 2009-2010 yılları arasında Tatvan Askeri Hastanesinde Tabip Asteğmen olarak askerlik hizmetimi tamamladım. 2011-2014 yılları arasında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi yandal ihtisası yaptım. 2014-2016 yılları arasında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanı olarak ikinci defa devlet hizmet yükümlülüğümü tamamladım. 2017 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında Üniversite Doçenti ünvanını aldım. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yayımlanmış çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, kitap bölümleri ve sunumlarım mevcuttur.

Özel ilgi alanlarım arasında;

Rahim ağzı kanser öncüsü durumları, rahim ağzı kanser taramaları ve kolposkopi (rahim ağzının ayrıntılı olarak incelenmesi)
Kapalı jinekoloji ve jinekolojik onkoloji operasyonları (laparoskopik/robotik cerrahi)
Jinekolojik kanserler yer almaktadır.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Ulaş Solmaz” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o