Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Doç. Dr. Volkan Karataşlı

“Doç. Dr. Volkan Karataşlı” Adresi

Doktor Hakkında “Doç. Dr. Volkan Karataşlı”

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) 2009 yılında mezun oldum. 2009-2013 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimi aldım. 2014-2017 yılları arası Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde çalışarak devlet hizmet yükümlülüğümü tamamladım. 2017 yılında SBÜ İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi yan dal uzmanlık eğitimine başladım. 2020 yılında yan dal ihtisasımı tamamlayarak Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanı oldum. 2020 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında Doçent ünvanı aldım. 2021-2022 yılları arasında Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanı olarak Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devlet hizmet yükümlülüğümü tamamladım. Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği (ESGO) tarafından verilen ‘European Gynaecological Oncologist’ diplomasına ve akreditasyonuna sahibim.
Özel ilgi alanlarım arasında jinekolojik kanserler, rahim ağzı kanseri tanı, tarama ve tedavisi, Kolposkopi, laparoskopik jinekolojik ve onkolojik ameliyatlar yer almaktadır.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Doç. Dr. Volkan Karataşlı” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o