Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Op. Dr. Metin Acu
Op. Dr. Metin Acu Op. Dr. Metin Acu

Tüp Bebek (IVF) Uzmanı - Eskişehir

“Op. Dr. Metin Acu” Adresi

Doktor Hakkında “Op. Dr. Metin Acu”

01.10.1972 Diyarbakır doğumlu
1988-1994 yılları arasında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Temel Tıp Eğitimini tamamladı.

Bir yıllık mecburi hizmetini takiben 1996-2001 yılları arasında SSK Ankara Etlik Doğumevi Kadın Hastalıkları Eğitim Hastanesinde asistanlık eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı.

2002- 2011 yılları arasında uzmanlık sonrası mecburi hizmet nedeniyle SSK Eskişehir Bölge Hastanesi bünyesindeki SSK Eskişehir Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Hastanesinde göreve başladı.

2011 yılında T.C Sağlık Bakanlığının TAM GÜN YASASI nedeniyle SSK Eskişehir Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Hastanesindeki görevinde istifa ederek ayrıldı.

2002 yılında ÖZEL Ankara Tüp Bebek Merkezinde Üremeye Yardımcı Teknikleri Eğitim Kurs programını tamamlayarak Tüp Bebek Uzmanlığı sertifikası aldı.

Halen Eskişehir’de serbest hekim olarak muayenehanede çalışmaktadır.

Uzmanlık eğitimi sırasında özel ilgi alanları içinde yer alan infertilite ve endokrinoloji, riskli gebeliklerin yönetimi ve jinekolojik onkoloji alanlarında eğitim aldı.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Op. Dr. Metin Acu” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o