Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Op. Dr. Naziye Gürkan Sabah

“Op. Dr. Naziye Gürkan Sabah” Adresi

Doktor Hakkında “Op. Dr. Naziye Gürkan Sabah”

Op. Dr. Naziye Gürkan,Samsun Ondokuz Mayıs Lisesinden 1990 yılında mezun oldu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini 1990-1996 yılları arasında yaptı.

1997 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde 7 ay süre ile Patoloji Bölümünde; 1997-1998 de 16 ay süre ile Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Cerrahisi Bölümünde asistan doktor olarak çalıştı. 1998-2003 döneminde Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi aldı. 2004-2009 yılları arasında Batman Özel Medikal Park Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştı.

2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ÜYTE Eğitim Merkezinde katıldığı klinik uygulama kursu ile Tüp Bebek sertifikası aldı. Bu tarihten itibaren Samsun Medikal Park Hastanesinde Jinekoloji ve Obstetri ve İnfertilite uzmanı olarak görev yapmaktadır.İnfertilite ve Perinatoloji özel ilgi alanlarıdır. Laparaskopi ve Histeroskopi gibi endoskopik girişimlerle operasyonlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca Neonatal Resusitasyon Programı Uygulayıcı sertifikası da mevcuttur.

Naziye Gurkan graduated from the Ondokuzmayis School of Medicine in 1996. She completed Obstetrics and Gynecology residency in 2003. Naziye completed a clinical and research fellowship program in Reproductive Gynecological Endocrinology and Infertility at Hacettepe University, Turkey in 2010.

Naziye Gurkan is working now in Medical Park Samsun Hospital. Her research focuses on clinical aspects of female infertility including ultrasound imaging of female reproductive tract, clinical assisted reproductive tecnologies.

Üye olduğu dernekler:
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği
Türk Perinatoloji Derneği
Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM)

Bilinen Diller: İngilizce

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Op. Dr. Naziye Gürkan Sabah” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o