Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Op. Dr. Taner Toprak

“Op. Dr. Taner Toprak” Adresi

Doktor Hakkında “Op. Dr. Taner Toprak”

İlk ve orta öğrenimini Ankara ve Edirne’de tamamladı.

1988 yılında Uzunköprü Lisesini bitirdi. 1988 – 1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesin’de eğitim görerek mezun oldu.

1994 – 1999 yılları arasında SSK Göztepe Eğitim Hastanesi 4.Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Uzmanlık Eğitimi gördü.

1999 Ağustos ayından itibaren SSK Bolu Hastanesi’nde görev yaptı. Bu süreçte ayrıca özel muayenehane hekimliğini sürdürdü. Temmuz 2003 Temmuz 2006 tarihleri arasında İzzet Baysal Kadın Doğum Çocuk Hastanesinde görev yaptı. Bu süreçte de ayrıca özel muayenehane hekimliğini sürdürdü.

Temmuz 2006 ile Haziran 2007 tarihleri arasında bir yıl NOVUM – Üreme Sağlığı Merkezi – Kliniği Essen, Almanya’da Prof. Dr. Peter Bielfeld ve Prof. Dr. Thomas Katzorke’nin yanında Üreme Endokrinolojisi ve Yardımcı Üreme teknikleri eğitimine katıldı. Bu süre içerisinde üç ay Duesseldorf Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi’nde ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde çalışmalarda bulundu.

Yurtdışından döndükten sonra 2007 – 2009 tarihleri arasında İzzet Baysal Kadın Doğum Çocuk Hastanesi’nde çalıştı. Yine bu süreçte de ayrıca özel muayenehane hekimliğini sürdürdü.

Şubat 2009- Ekim 2011Tarihleri arasında Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ve Tüp Bebek Merkezi’nde görev yaptı. Bu süre içinde Tüp Bebek Merkezi’nde Doç Dr Özkan Öztürk ve Prof. Dr Tansu Küçük ile birlikte çalıştı.

Ekim 2011 tarihinden itibaren Güçlü Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Kadın Doğum Servislerinde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Dr Taner Toprak İngilizce ve Almanca bilmektedir. Özel ilgi alanı yardımcı üreme teknikleridir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Op. Dr. Taner Toprak” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o