Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Op. Dr. Ufuk Yılmaz

“Op. Dr. Ufuk Yılmaz” Adresi

Doktor Hakkında “Op. Dr. Ufuk Yılmaz”

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ufuk Yılmaz, Özel Medical Park Karadeniz Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde hizmet vermektedir.
İlkokulu Almanya ve Türkiye’de bitirdi Ortaokul ve lise öğrenimi Samsun da bitirdi. . İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesin’de Tıp Doktoru öğrenimini bitirdi .Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasını bitirdi. Şu anda Medical Park Karadeniz Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi’nde hastalarını kabul etmektedir .
Mecburi hizmet ataması ile ilk görev yerim olacak olan Rize’nin Pazar ilçesine tayin oldum. 4 yıl burada çalıştıktan sonra Özel Karadeniz Hastanesinden gelen teklifi değerlendirip devlet memurluğundan istifa ederek özel hastanede çalışmaya başladım. İlgili olduğum infertilite (kısırlık) konusuna eğilerek bu alanda çalışmaya devam ettim. 2012 yılında ÜYTE sertifikamı aldım. Laparoskopi ve histeroskopik cerrahide kendimi geliştirmek için bir süre yurt dışında bu konuda eğitim aldım.
Mecburi hizmetimi Rize’nin Pazar da yaptım 4 sene burada çalıştım. Özel Karadeniz Hastanesinden gelen teklifi değerlendirerek ,özel hastanede çalışmaya başladım. İlgili olduğum infertilite (kısırlık) konusuna eğilerek bu alanda çalışmaya devam ettim. 2012 senesinde ÜYTE sertifikamı aldım. Laparoskopi ve histeroskopik cerrahide kendimi geliştirmek için bir süre yurt dışında bu konuda eğitim aldım.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Op. Dr. Ufuk Yılmaz” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o