Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Prof. Dr. Korhan Kahraman

“Prof. Dr. Korhan Kahraman” Adresi

Doktor Hakkında “Prof. Dr. Korhan Kahraman”

1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığım tıp eğitimimi 2000 yılında tamamladım ve aynı sene Tıpta Uzmanlık Sınavında aynı fakültenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde uzmanlık eğitimime başladım. 2005 yılında Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olmaya hak kazandım ve ertesi sene aynı klinikte uzman doktor olarak çalışmaya başladım. 2012-2013 Prag Charles Üniversitesi Tıp Fakültesi Jinekolojik Onkoloji Kliniğinde Prof. David Cibula ile çalıştım. 2013 yılında Fransa Strazburg’da robotik cerrahi kursunu tamamlayarak robotik cerrahi sertifikası almaya hak kazandım. 2013 yılında Üniversiteler Arası Kurulun düzenlediği sınavı tamamlayarak “Doçent” ünvanı almaya hak kazandım. 2018 yılında Profesör ünvanı almaya hak kazandım.
Başlıca mesleki ilgi alanlarım; gebelik takibi, doğum, kadın hastalıklarının tedavisinde kapalı teknikle (laparoskopik ve robotik) yapılan operasyonlar başta olmak jinekolojik operasyonlar, kadın üreme sistemi kanserlerinin engellenmesi ve cerrahi tedavisidir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Prof. Dr. Korhan Kahraman” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o