Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Prof. Dr. Nilgün Turhan

“Prof. Dr. Nilgün Turhan” Adresi

Doktor Hakkında “Prof. Dr. Nilgün Turhan”

İstanbul’da Kadın Hastalıkları ve Doğum hastalarının muayenelerini kabul etmekteyim. Tüp Bebek ve Kısırlık tedavileri özel ilgi alanım, Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelikler) uzmanıyım.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1983 yılında mezun olduktan sonra 1989 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladım.
1990-1991 yılları arasında Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek konularında İtalya Modena Üniversitesinde 1 yıl süre ile eğitim ve araştırmalarımı yürüttükten sonra 1991-1993 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek bölümünde çalıştım..
1994 yılında Doçent, 2000 yılında profesör oldum.
2011-2015 yılları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Başkanlığı ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü görevlerini yürüttüm.
Eylül 2015-Nisan 2016 tarihleri arasında Liv Hospital Ulus Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek bölümlerinde çalıştım.
Çok iyi derecede İngilizce bilmekteyim.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Perinatoloji

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Prof. Dr. Nilgün Turhan” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o