Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Prof. Dr. Recep Yıldızhan

“Prof. Dr. Recep Yıldızhan” Adresi

Doktor Hakkında “Prof. Dr. Recep Yıldızhan”

Prof. Dr. Recep Yıldızhan 1992 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini 1995-2000 yılları arasında SSK İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1.Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde almıştır. 2007 yılına kadar aynı hastanede uzman doktor olarak çalışmıştır. 2006 Yılında VKV İstanbul Amerikan Hastanesi ÜYTE merkezinde IVF sertifikasyon programını tamamlamıştır.

2007 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başlamıştır.Aynı üniversitede 2011 yılında Doçent ve 2016 yılında Profesör olarak hizmet vermiştir.

2011 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Perinatoloji Bilim Dalının kuruluşunda görev almıştır.Aynı hastanede 5 yıl başhekim yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

2012 yılında Hannover Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 3 boyutlu laparoskopi ile jinekolojik onkolojik cerrahi operasyonlarına aktif olarak katılmış olup,2016 yılında Kiel Üniversitesi Tıp Fakültesinde bir hafta süreyle ileri düzeyde jinekolojik laparoskopi eğitiminde bulunmuştur.

2015 yılından beri kadavra üzerinde canlı cerrahi eğiticisi olarak görev almaktadır.

2018 yılından itibaren Grup Florence Nightingale Hastanelerinde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji) ile Tüp Bebek IVF Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Perinatoloji

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Prof. Dr. Recep Yıldızhan” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o