Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Prof. Dr. Tevfik Güvenal

“Prof. Dr. Tevfik Güvenal” Adresi

Doktor Hakkında “Prof. Dr. Tevfik Güvenal”

Prof. Dr. Tevfik Güvenal 1989 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini İstanbul Göztepe Eğitim ve araştırma hastanesinde tamamlamıştır. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 1999 yılında akademik hayatına başlamış olup, Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD, Jinekolojik Onkoloji alanında 2000 yılında eğitim almıştır. Doçent ünvanını 2003 yılında, Profesör ünvanını 2009 yılına almıştır.Bu tarihten itibaren Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda Jinekolojik Onkoloji ünitesinin sorumlusu olarak hizmet vermektedir.
Özel ilgi alanıİJinekolojik Onkoloji dışında pelvik ve vajinal cerrahidir.
Ayrıca Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği ile yönetim kurulu üyesi ve Türk Jinekolojik Onkoloji Dergisi sorumlu yazı işleri müdürü olarak da hizmet vermektedir.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Prof. Dr. Tevfik Güvenal” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o