Gelişlmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Uzm. Dr. Ayşe Nur Oğuz

“Uzm. Dr. Ayşe Nur Oğuz” Adresi

Doktor Hakkında “Uzm. Dr. Ayşe Nur Oğuz”

2011 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 2013 yılında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde ruh sağlığı ve hastalıkları alanında tıpta uzmanlık eğitimine başladım ve 2018 yılında yılında psikiyatri uzmanı oldum. 2018-2021 tarihleri arasında İstanbul’da Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak çalıştım.Halen özel muayenehanemde yüz yüze ve/veya online olarak psikiyatrist ve psikoterapist olarak çalışmaktayım. Katıldığım önemli eğitimler;
İstanbul Psikanaliz Derneği “Psikanalize Giriş Konferansları” Seminerleri (2015-2016)
Türkiye Psikiyatri Derneği Destekleyici Psikoterapi Uygulayıcısı Kuramsal ve Uygulamalı Eğitimi (2015-2021)
Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD) Cinsel Terapi Uygulayıcısı Kuramsal, Klinik Uygulama ve Süpervizyon Eğitimi (2016-halen devam etmekte)
Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA)’ne bağlı İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği (Psike İstanbul) ’nde psikanaliz formasyon eğitimini psikanalist adayı olarak sürdürmekteyim.

Uzmanlık ve İlgi Alanları

Psikiyatri

Uzmanlıklar

Bildiği Diller

Kayıtlar

“Uzm. Dr. Ayşe Nur Oğuz” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Yazı Eklenmemiş
  • Doktor Profilini Paylaş:

doktoryorumlar.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Abone Ol

Yeniliklerden haberdar olmak için abone o